Новини

Мінмолодіспорту вважає зруйнований будинок в центрі Києві спортивним об’єктом

Міністерство молоді та спорту України надало роз`яснення, що не передає на приватизацію зруйнований будинок в центрі Києва, бо не має на це права згідно законодавства про охорону спортивних споруд.  
Вигляд будівлі за адресою вул. Велика Васильківська, 50/23

Про це йдеться у відповіді на запит проєкту “Марлін”, чому зруйноване приміщення не передається на продаж.

Приватизації не підлягають об’єкти спортивної інфраструктури, державні спортивні споруди, що забезпечують проведення всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань, тренувань спортсменів з олімпійських видів спорту і видів спорту з інвалідністю… Враховуючи вищезазначене, у Мінмолодьспорту немає підстав для здійснення приватизації комплексу споруд державного підприємства” – коментують у Міністерстві.

Нагадаємо, що йдеться про будівлю площею 3,9 тис м², яка розташована за 5 хвилин від станції метро “Площа Льва Толстого” за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 50/23. Будівля належить державному підприємству “Олімпійський навчально-спортивний центр “Конча-Заспа”, що входить до сфери управління Міністерства молоді та спорту.

Вигляд будівлі за адресою вул. Велика Васильківська, 50/23

Протягом десятиліть ця будівля знаходиться у занедбаному стані та поросла чагарниками. На початку 2000-х років після пожежі були розібрані дах і четвертий поверх. З середини 2010-х років фасади напівзруйнованої будівлі затягнуті білими екранами.

На початку 2021 року Фонд державного майна звернувся до Мінмолодьспорту з проханням надати пропозицію щодо включення цього комплексу будівель та споруд до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, однак відповіді не отримав.

Відповідь Мінмолодьспорту на запит аналітиків Марлін
Відповідь Мінмолодьспорту на запит аналітиків Марлін – лист 2