Фінзвіти “Укрзалізниці” становлять суспільний інтерес – омбудсмен

Автор
Роман Стеблівський

Відносно двох представників “Укрзалізниці”: директора з економіки і фінансів М. Іванініва та директора Департаменту економіки, планування та бюджетування С. Дементьєвої, склали адміністративні протоколи за ненадання фінансового звіту на запит Марліну.

Справу буде розглядати Печерський райсуд міста Києва.

Та не тому, що посадові особи “Укрзалізниці” можуть отримати штрафи від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів. Тобто від 425 до 850 гривень. Сумнівів немає, це посильні гроші для менеджменту державної компанії. 

А тому, що ця судова справа може стати ще одним доказом у дебатах громадськості та представників держкомпаній, чи повинні останні надавати звіти на запити згідно Закону “Про доступ до публічної інформації”.    

Коротка передісторія. У березні цього року Марлін звернувся до “Укрзалізниці” з проханням надати інформацію про виконання фінансового плану компанії за 9 місяців 2020 року. 

Проте “Укрзалізниця” відмовилась надавати інформацію. У відповіді йшлося, що фінансові звіти компанії, 100% акції якої є у державній власності, не становлять суспільний інтерес та є конфіденційними. 

За заявою Марлін представник Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової звернувся до “Укрзалізниці” щодо повторного розгляду запиту. Але компанія не взяла до уваги роз’яснення омбудсмена.

У зв’язку з незгодою товариства з позицією Секретаріату Уповноваженого щодо поновлення вашого права, відносно директора з економіки і фінансів Товариства Іванініва М.І. та директора Департаменту економіки, планування та бюджетування Товариства Дементьєва С.В. 13.05.2021 складено протоколи про адміністративні правопорушення за частиною другою статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення

не менш бюрократичною мовою ніж у залізничників, було пояснено, чому “Укрзалізниця” не права.

Загалом у 2021 році в епоху суцільної діджиталізації не має виникати питань, чи повинна державна компанія скісно звітувати про результати власної діяльності. Тим більше, що чи не кожен новий керівник “Укрзалізниці” обіцяє, що компанія стане більш відкритою і прозорою.